Ο Ένες Καντέρ με ένα συγκλονιστικό ποστάρισμα τα βάζει εμμέσως πλην σαφώς με το τούρκικο κράτος και στέλνει ένα ιδιαίτερο μήνυμα για την ελευθερία.

Υπό διωγμό ο Ενές Καντέρ, λόγω της κριτικής του στ...

Στα χνάρια της μαμάς της η μικρή Μπιάνκα...
TV

Βίκυ Καγιά: Δείτε την κόρη της να ποζάρει αλά GNTM...

Είναι το μεγάλο ντέρμπι του 8ου προκριματικού ομίλου του Euro 2020 (21:45, Cosmote Sport), καθώς Τουρκία και Γαλλία ισοβαθμούν στην πρώτη θέση, ωστόσο το ματς πλέον θεωρείται υψηλού κινδύνου λόγω των τεταμένων σχέσεων των δύο χωρών για την εισβολή της Τουρκίας στη Συρία
SPORTS

Γαλλία-Τουρκία | Ντέρμπι στην σκιά του πολέμου της...

Ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας ήταν ανίκητος κόντρα στον τεράστιο αντίπαλό του και παρότι βρέθηκε πίσω με 1-0 σετ, όχι μόνο δεν τα παράτησε, αλλά κράτησε το σερβίς του σε όλο τον υπόλοιπο αγώνα και με δύο σπουδαία μπρέικ πήρε και τη νίκη με 2-0 σετ (6-3, 5-7, 3-6).
ΠΡΟΣΩΠΑ

Σαγκάη | Ο Τσιτσιπάς απέκλεισε και το Νο1 στον κόσ...

Η πρόκριση του Μεντβέντεφ εις βάρος του διεκδικητή της πρόκρισης για το Λονδίνο Φάμπιο Φονίνι έστειλε τον Τσιτσιπά στο σπουδαίο τουρνουά και θα γίνει ο πρώτος Έλληνας στην ιστορία, που καταφέρνει κάτι τέτοιο